A Ferencváros 30-25-re kikapott a címvédő román CSM Bucuresti otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének pénteki, első mérkőzésén.

Női kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
CSM Bucuresti - FTC-Rail Cargo Hungaria 30-25 (17-15)
a Ferencváros gólszerzői: Kovacsics 11, Pena 5, Lukács 4, Zácsik, Schatzl 2-2, Szarka 1al.



