Mintegy négyszáz négyzetméteren égett a szemét egy győri hulladéklerakóban Sashegyen, a tűz további terülteket veszélyeztet - a csütörtök kora este keletkezett tüzet azóta eloltották - közölte a katasztrófavédelem péntekre virradóra.
A létesítményben mintegy négyszáz négyzetméteren kapott lángra a kommunális szemét, a körülbelül ötezer köbméteres hulladékhalom egyharmada égett. A katasztrófavédelmi mobil labort a helyszínre küldték, de mérései nem mutattak ki mérgező anyagot a levegőben - közölték.



