Kézi-vb: Norvégiáé az aranyérem

Nem sok izgalom maradt a fináléra

Sport
  • 2015.12.20. - 18:59

A norvég válogatott aranyérmes lett a dániai női kézilabda-világbajnokságon, miután a vasárnapi döntőben könnyedén, 31-23-ra legyőzte a holland csapatot.

norvégok lead
Reklám