A norvég válogatott aranyérmes lett a dániai női kézilabda-világbajnokságon, miután a vasárnapi döntőben könnyedén, 31-23-ra legyőzte a holland csapatot.

Nem sok izgalom maradt a fináléra
A norvég válogatott aranyérmes lett a dániai női kézilabda-világbajnokságon, miután a vasárnapi döntőben könnyedén, 31-23-ra legyőzte a holland csapatot.


Kína kész szorosabb együttműködésre Ausztriával
Így véli az Európai Bizottság