A magyar válogatott bejutott a Debrecenben zajló női junior kézilabda-világbajnokság szombati döntőjébe, miután a péntek esti elődöntőben 30-25-re legyőzte a Koreai Köztársaság csapatát.

Nemzeti csapatunk szombaton Norvégiával csatázik az aranyéremért
A magyar válogatott bejutott a Debrecenben zajló női junior kézilabda-világbajnokság szombati döntőjébe, miután a péntek esti elődöntőben 30-25-re legyőzte a Koreai Köztársaság csapatát.

