Kézilabda: Szívrohamot kapott a magyar válogatott korábbi kapusa

Nenad Puljezevicet egy belgrádi kórházban ápolják

Sport
  • 2018.08.02. - 15:38

Nenad Puljezevic, magyar és a jugoszláv férfikézilabda-válogatott egykori kapusa vasárnap szívrohamot kapott.

puljezevic
Nenad Puljezevic 45 meccsen védte a magyar válogatott kapuját. Fotó: hetmeteres.com
A 45 éves sportolót jelenleg egy belgrádi kórházban ápolják, állapota stabil, de megfigyelés alatt tartják és további vizsgálatok várnak rá. Elképzelhető, hogy teljes felépüléséhez műtétre lesz szükség, erről az elkövetkezendő hetekben döntenek – írja a Szabad Magyar Szó.

Puljezevic hazájában a Crvena Zvezdát és a belgrádi Partizant is erősítette, Magyarországon hét éven keresztül őrizte a Pick Szeged kapuját. A csongrádiakkal két Magyar Kupát és egy bajnoki címet nyert. A jugoszláv válogatottal 2001-ben világbajnoki bronzérmet szerzett, később 45 mérkőzés erejéig a magyar nemzeti csapat mezét is viselte. Pályafutása utolsó éveiben Németországban és Svájcban légióskodott. Visszavonulása óta a Partizan Belgrad kapusedzőjeként dolgozik.

 

Reklám