Pénteken megkezdődik a jegyárusítás a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjére, amelyet május 11-én és 12-én ismét a Papp László Sportarénában rendeznek.

A sorozat fináléját május 11-én és 12-én rendezik a Papp László Sportarénában
Pénteken megkezdődik a jegyárusítás a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjére, amelyet május 11-én és 12-én ismét a Papp László Sportarénában rendeznek.

