A címvédő Győri Audi ETO KC 36-27-re legyőzte a román CSM Bucuresti csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének első fordulójában, szombaton Győrben.

Az ugyancsak a 2. csoportban szereplő Ferencváros vasárnap a német bajnok Thüringer HC vendége lesz, jövő szombaton pedig egymással találkozik a két magyar csapat Érden.
Női Bajnokok Ligája, középdöntő, 1. forduló, 2. csoport:
Győri Audi ETO KC-CSM Bucuresti 36-27 (22-15)
A Győr gólszerzői: Pintea 9, Knedlikova, Fodor, Groot 5-5, Oftedal, Kristiansen 3-3, Hansen, Tomori 2-2, Afentáler, Brattset 1-1



