Két délszláv Vidi-játékos is eltiltást kapott a felcsúti botrány miatt

Fegyelmi a fegyelmezetlen sportolóknak

Sport
  • 2018.10.31. - 01:01

A címvédő MOL Vidi FC két labdarúgója, Marko Scepovic és Anel Hadzic egy-egy mérkőzésre szóló eltiltást kapott az MLSZ fegyelmi bizottságától a másfél hónappal ezelőtti, Puskás Akadémia elleni bajnoki találkozó kapcsán lefolytatott új eljárást követően.

A nyolcadik fordulóban lejátszott összecsapás végén történtek miatt, „a levonuláskor tanúsított sportszerűtlen magatartásukért” kaptak büntetést. Hadzic összeszólalkozott a felcsúti kispadon helyet foglalókkal, majd több csapattársa is csatlakozott hozzá, a csetepatéban még Benczés Miklós, a Puskás Akadémia vezetőedzője is a földre került. A fegyelmi bizottság első fokon azt állapította meg, hogy a fegyelmi szabályzat alapján büntetendő erőszakos cselekmény nem történt. Csányi Sándor, az MLSZ elnöke azonban fellebbezett a döntés ellen, így új eljárást folytattak le, amelyben a Puskás Akadémia játékosa, Varga József ellen elrendelt fegyelmi eljárást megszüntette a testület.
Reklám