Kelemen Hunor: Románia visszalépett a kisebbségi jogok terén

„Továbbra is következmények nélküli országnak bizonyult”

Határon túl
  • 2015.12.17. - 15:10

A kisebbségi jogok érvényesítése terén 2015 a visszalépés évének tekinthető Romániában, amely ebben a vonatkozásban továbbra is következmények nélküli országnak bizonyult - hangoztatta Kelemen Hunor, a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke csütörtöki évértékelő sajtóértekezletén Kolozsváron.

lead kelemen hunor
Reklám