Katonai repülőgépekkel menekítettek Amerikába mexikói vadállatokat

A tulajdonosok rosszul bántak velük vagy kidobták őket

Krónika
  • 2015.08.27. - 13:53

Katonai repülőgépekkel szállítottak egy amerikai rezervátumba mexikói vadállatokat, amelyekkel tulajdonosaik rosszul bántak vagy kidobták őket.

nagymacska576
Reklám