Kártérítést fizet az önkormányzat az eltűnt képekért

Százharmincnégymillió forintot kap a tulajdonos

Kultúra
  • 2015.07.24. - 21:13

Százharmincnégymillió forint kártérítést fizet a debreceni önkormányzat a MODEM Modern és Kortárs Művészeti Központból eltűnt két nagyértékű festmény tulajdonosának, miközben azonnali hatállyal megszüntették a képtár igazgatójának munkaviszonyát. Erről pénteken egyhangúlag döntött a város közgyűlése.

Modem na
Reklám