Jövő héten utazik az Eurovíziós Dalfesztiválra az AWS

A modern metált játszó zenekar hétfőn az Akvárium Klubban búcsúzott hazai rajongóitól

Kultúra
  • 2018.04.23. - 19:17

A jövő héten utazik az AWS Lisszabonba, ahol Magyarország képviseletében lép színpadra az Eurovíziós Dalfesztiválon. A modern metált játszó zenekar hétfőn az Akvárium Klubban búcsúzott hazai rajongóitól.

"Nagyon fontos, hogy nagyon sokan szorítanak nekünk. A felkészülés jól sikerült, Amszterdamban négyezer ember előtt léphettünk fel és adtuk elő a Viszlát nyárt" - mondta Siklósi Örs, az AWS énekese.

A csapat a május 10-i második elődöntőben tizenharmadikként lép színpadra a lisszaboni versenyen, amelynek elődöntőit, illetve a május 12-i döntőt is élőben közvetíti a Duna televízió. Az utazó stábot elkíséri Tér Sebestyén vlogger, aki megnyerte A Dal 2018 lisszaboni videobloggere pályázatot.

Reklám