Izraelbe került a debreceni Korhut Mihály

Labdarúgás

Sport
  • 2016.08.31. - 00:24

A hatszoros válogatott debreceni balhátvéd, Korhut Mihály az izraeli bajnok Hapoel Beer-Sevához igazolt.

A 27 éves védő négy évre írt alá új csapatához, amely feljutott az Európa-liga főtáblájára, és a K csoportban az olasz Internazionale, a cseh Sparta Praha, valamint az angol Southampton társaságában szerepel. A napokban Korhut mellett távozott a DVSC-Tevától Tisza Tibor (Nyíregyháza), Varga József (Videoton) és Kulcsár Tamás (Vasas). A helyükre érkezett Könyves Norbert (Vasas), valamint két légiós, a román küzéppályás Ioan Filip és a nigériai csatár, Chuka Derick Ogbu.

Reklám