A Bánffy Szalon a Belváros-Lipótváros V. kerület Önkormányzatával, a Duna Palotával, a Magyar Asszonyok Érdekszövetségével, a Magyar Polgári Együttműködés Egyesülettel és a Panoráma Világklub Kárpátaljai Társklubjával összefogva, március 22-én gálaműsort rendez a Duna Palota Dísztermében. A bevétel egyik kedvezményezettje a rahói Magyar Ház, a másik a Tegyünk a Leukémiás Gyermekekért és Betegekért Közhasznú Alapítvány.

A március 22-én 19 órakor kezdődő esemény fővédnökei: Dr. Herczegh Anita – a köztársasági elnök felesége, Schmittné Makray Katalin –olimpiai ezüstérmes tornász és Mádl Dalma – a Katolikus Karitász Jószolgálati Nagykövete. Ünnepi beszédet mond: Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere.



