Csaknem háromszáz kiállító mutatkozik be Magyarország legrégebbi és legnagyobb regionális agrárkiállításán, az augusztus 18-án megnyíló 25. debreceni n – közölte a távirati iroda.
A Farmer Expo keretében az idén is megrendezik a Hortico zöldség-gyümölcs-kertészeti szakkiállítást, s az expo megnyitóján, a magyar kenyér ünnepe keretében tartják az új kenyér regionális bemutatóját. Mihók Sándor, a Farmer Expo állattenyésztési kiállításának szakigazgatója kiemelte: rendezvényük évről évre tükrözi, hogy a hazai állattenyésztők milyen magas minőség előállítására képesek. Egyszersmind fontosnak nevezte, hogy bemutassák a hazai állattenyésztési kultúra értékeit, s ezáltal is javuljon annak társadalmi támogatottsága.



