India csökkenti az üvegházhatású gázok kibocsátását

Az utolsó nagy környezetszennyező ország harmincöt százalékkal kisebb kibocsátást céloz

Krónika
  • 2015.10.02. - 10:16

A nagy környezetszennyező országok közül utolsóként India is nyilvánosságra hozta a globális felmelegedés megfékezését célzó tervét, amely szerint 2030-ig a 2005-ös szinthez képest 33-35 százalékkal szándékozik csökkenteni az üvegházhatású gázok kibocsátását.

üvegház576
Reklám