Illegális migránsokat fogtak az M6-oson

A rendőrök a furgont vezető embercsempészt és 37 jogszerűtlenül hazánkban tartózkodó személyt előállították

Belföld
  • 2017.10.25. - 07:39

Egy szerb embercsempészt és a furgonjában megbújó 37 migránst állított elő a rendőrség az M6-os autópályán kedden délután - közölte a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.

embercsempész m6
Reklám