Micsodaország címmel tartott jubileumi koncertet szombaton a huszonöt éves Quimby együttes a Papp László Budapest Sportarénában.

A zenekar 1991-ben alakult Dunaújvárosban. Kezdetben angol nyelvű szögegeket írtak, de a Majom-tangó című lemeztől kezdve inkább magyar nyelven ad elő Kiss Tibor frontember együttese. A hírnevet a Quimbynek a Diligramm című lemez hozta meg 1998 tavaszán. A 15 éves jubileum alkalmából válogatáslemezt és DVD-t adtak ki Family tugedör címmel, s nagy slágereik közt szerepel a 2009-es Ajjajjaj, míg a húszéves jubileum alkalmából első koncertlemezük jelent meg Instant szeánsz címmel. Legutóbbi albumuk, a Kaktuszliget hároméves.



