Horthy-emléknapot tartottak tegnap Kenderesen Horthy Miklós kormányzó és családja újratemetésének huszonötödik évfordulóján – írja a Jász-Nagykun-Szolnok megyei hírportál.
Jubileumi megemlékezés
Horthy-emléknapot tartottak tegnap Kenderesen Horthy Miklós kormányzó és családja újratemetésének huszonötödik évfordulóján – írja a Jász-Nagykun-Szolnok megyei hírportál.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
