Az ukrán rendőrség két embert őrizetbe vett, miután szurkolók összecsaptak a labdarúgó Bajnokok Ligája szombati döntőjének kijevi helyszínén.

Két embert őrizetbe vett az ukrán rendőrség +VIDEÓ
Az ukrán rendőrség két embert őrizetbe vett, miután szurkolók összecsaptak a labdarúgó Bajnokok Ligája szombati döntőjének kijevi helyszínén.

