Hosszú és Gyurta is győzni tudott Franciaországban

Telegdy Ádám és Szilágyi Lilána ezüstérmet szerzett a Mare Nostrum úszóverseny-sorozat első állomásán

Sport
  • 2018.06.09. - 20:41

Hosszú Katinka és Gyurta Gergely is begyűjtött egy aranyérmet a Mare Nostrum úszóverseny-sorozat első, franciaországi állomásának szombati versenynapján, Canet-en-Roussillonban. 

A viadal honlapja alapján a háromszoros olimpiai bajnok Hosszú 200 méter vegyesen diadalmaskodott 2:11.30 perces idővel, míg Gyurta 400 méter vegyesen győzött 4:17.49-cel.

Mellettük két ezüstöt gyűjtöttek a magyar versenyzők: Telegdy Ádám 200 méter háton 1:59.96-tal, Szilágyi Liliána pedig 100 méter pillangón 58.83-mal lett második.

A Mare Nostrum-sorozat a második nap után jövő hét közepén Barcelonában folytatódik, majd a jövő hét végén Monacóban zárul.

Reklám