Hosszú Katinka aranyérmes

A glasgow-i úszó Európa-bajnokságon 200 méter vegyesen győzött Hosszú Katinka - Cseh és Milák 100 méter pillangón, Burián 200 méter háton döntős - Hatodik a 4x100 méteres vegyes gyorsváltó

Sport
  • 2018.08.08. - 18:46

Hosszú Katinka aranyérmet nyert 200 méter vegyesen a glasgow-i úszó Európa-bajnokságon.

hosszú vb arany 200 vegyes
Hatodik a 4x100 méteres vegyes gyorsváltó

A Németh Nándor, Kozma Dominik, Jakabos Zsuzsanna, Verrasztó Evelyn négyes a hatodik helyen végzett 4x100 méteres vegyes gyorsváltóban szerdán a Glasgow-ban zajló úszó Európa-bajnokságon.

Sós Csaba szövetségi kapitány három helyen is változtatott a délelőtti összeállításon, egyedül Verrasztó maradt a stafétában, Bohus Richárd, Lobanovszkij Maxim és Szilágyi Liliána kikerült a hetedik idővel döntőbe jutott együttesből.

A magyar csapat 3:29.30-as idővel zárt hatodikként.


Reklám