Hollik István: Soros György pénzeli a tüntetéseket

„A célja, hogy Magyarországból is bevándorlóországot csináljanak” + VIDEÓ

Belföld
  • 2019.01.05. - 13:02

Soros György pénzéből szervezik a tüntetéseket, azért, hogy Magyarországból is bevándorlóországot csináljanak - közölte a kormányszóvivő szombaton.

Hollik István a kormány Facebook-oldalára feltöltött videóban hozzátette: ezért támadják egész Európában a bevándorlásellenes kormányokat.

Ellenzéki pártok, szakszervezetek és civil szervezetek délutánra kormányellenes demonstrációt hirdettek a fővárosba. Több vidéki városban is szerveztek tüntetéseket a napokban.


Reklám