Hollik István: Meg kell védeni a rezsicsökkentést

Az energiaunió élesítésével veszélybe kerülhetnek a csökkentés eddig eredményei

Belföld
  • 2017.02.13. - 13:27

A Fidesz és a KDNP arra kéri a kormányt, tegyen meg mindent, hogy Brüsszeltől meg tudja védeni a rezsicsökkentés eddigi eredményeit.

 Az országok független energiapolitikája helyett központi szabályozás léphet életbe

Hollik István kereszténydemokrata országgyűlési képviselő hétfői budapesti sajtótájékoztatóján felidézte, hogy a miniszterelnök pénteki évértékelőjében öt nagy kihívást említett az idei évre. Ezek közül a migrációs kérdések után a legsürgetőbb a rezsicsökkentés megvédése - mutatott rá a kormánypárti politikus.
Mint kifejtette: a csökkentés minden eddigi eredménye veszélybe kerülhet, ha Brüsszelben élesítik azt az energiauniót, amelynek tervét tavaly novemberben tették le az asztalra. 

Hollik
Reklám