Hétfőtől a salgótarjáni kórházban is látogatási tilalom van

Nógrád megyében az elmúlt heti adatokhoz képest 46,7 százalékkal nőtt az influenzás betegek száma

Krónika
  • 2018.02.15. - 11:30

Hétfőn teljes látogatási tilalom lép életbe a salgótarjáni Szent Lázár Megyei Kórházban az influenzajárvány miatt - közölte az intézmény csütörtökön az MTI-vel.

Mint írják, Nógrád megyében az elmúlt heti adatokhoz képest 46,7 százalékkal nőtt az influenzás betegek száma.

A megyei kórházban korábban, február 7-én az intenzív, a szülészeti és nőgyógyászati, valamint a gyermekosztályon tiltották meg a látogatást, mert a megyében az influenzás betegek száma átlépte a járványküszöböt.

Reklám