Az óév utolsó napjaitól január 10-ig tartó hidegben 35 ember halt meg kihűlés miatt, a többségük saját fűtetlen otthonában vesztette életét - közölte a Magyar Szociális Fórum.
Húszan fűtetlen lakásban vesztették életüket
Az óév utolsó napjaitól január 10-ig tartó hidegben 35 ember halt meg kihűlés miatt, a többségük saját fűtetlen otthonában vesztette életét - közölte a Magyar Szociális Fórum.

Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség