Kemény üzenetet intézett Theresa May a találgatóknak a The Sunday Telegraph című konzervatív lapban. A brit miniszterelnök közölte, a 2016. júniusi referendumon szavazó milliók döntöttek a Brexit mellett, és végre úgy érezhették, a politika meghallgatta az ő szavukat is; ezért csalódnának egy megismételt referendum miatt, és May maga sem fog engedni azoknak, akik ezt erőltetnék.



