Horváth Csaba szocialista képviselő, aki 2009-ben maga is megszavazta a határozatot az ártéri védműről, most már ingatlanpanamát kiált, és hevesen tiltakozik ellene, holott a „fejleszthetővé váló terület” az akkori előterjesztésben még előnyként szerepelt




