Az országos nemzetiségi rajzpályázat mintegy 50 alkotását bemutató tárlat nyílt szerdán az Országgyűlés irodaházában, ahol átadták a nyerteseknek járó jutalmakat is.

Tárlat nyílt a nemzetiségi rajzpályázat alkotásaiból+GALÉRIA
Az országos nemzetiségi rajzpályázat mintegy 50 alkotását bemutató tárlat nyílt szerdán az Országgyűlés irodaházában, ahol átadták a nyerteseknek járó jutalmakat is.

