Felvonták, majd félárbócra eresztették a nemzeti lobogót a veronai buszbaleset áldozataiért elrendelt nemzeti gyásznapon, hétfő reggel az Országház előtt.

Az Európai Parlament előtt félárbócra eresztették hétfőn a magyar zászlót a veronai buszbaleset áldozataira emlékezve. Az uniós parlament - a Magyarországon elrendelt nemzeti gyásznaphoz kapcsolódóan - így emlékezik meg a veronai buszbaleset áldozatairól.



