Gyanúsítottként hallgatták ki az Echo TV stábját megtámadó tüntetőt

Hivatalos személy elleni erőszak gyanúja miatt állítottak elő egy demonstrálót a kudarcba fulladt rendezvényről+VIDEÓ

Belföld
  • 2019.01.20. - 09:07

A rendőrök egy férfit garázdaság, egy másikat hivatalos személy elleni erőszak gyanúja miatt állítottak elő a szombat esti demonstrációt követően.

utótünti-PP576
A hetek óta szervezett szombati demonstráció haldoklását már a Gundelnél lehetett érezni, ahol konkrétan 10-20 fő volt jelen a délre meghirdetett nagy ellenzéki palacsintázáson és zsíroskenyér-evésen. Innen és két további helyszínről mentek a résztvevők a Clark Ádám térre, ahol a 14 órára meghirdetett beszédek jóval a meghirdetett kezdés után hangzottak el - minden bizonnyal a szervezők is arra vártak, hogy hozzájuk csapódjon még néhány ember
Reklám