Gulyás Márton hivatásos ellenzéki aktivista húsz-harminc társával be akart törni az Origo szerkesztőségébe. A biztonsági őr elzavarta őket, majd közel egy óráig tartózkodtak - engedély nélkül - az épületben. A falakra propagandaplakátokat tettek ki - írja az Origo.
Gulyásék péntek este 11 óra után érkeztek az Origo szerkesztőségébe, amely - mint írják - megteszi a szükséges jogi lépéseket az ügyben.
Az elmúlt két napban három támadás is történt újságírók ellen. Csütörtökön a Ripost szerkesztőségébe tört be a Jobbik. Akciójukat pénteken megismételték.



