Egyenesen a Műteremből címmel tíz kortárs magyar művész legújabb alkotásaiból nyílt tárlatsorozat a Műcsarnokban.

A kiállítás az alkotás szabadságát szeretné vizsgálni – mondta a megnyitón a Műcsarnok művészeti igazgatója, Szegő György. A kiállítók közt szerepel Jovián György, Nyári István, Barakonyi Zsombor, Ütő Gusztáv, Halász András, Lábass Endre, Orosz István és Rabóczky Judit is, utóbbi anyaga párbeszédet folytat a zenész és képzőművész Georgiosz Tzortzoglouéval.



