Franciaország válogatottja két góllal legyőzte a címvédő és Európa-bajnok norvég csapatot a Németországban rendezett női kézilabda-világbajnokság vasárnapi döntőjében, Hamburgban.

A házigazda norvég együttesnek be kell érnie az ezüstéremmel
Franciaország válogatottja két góllal legyőzte a címvédő és Európa-bajnok norvég csapatot a Németországban rendezett női kézilabda-világbajnokság vasárnapi döntőjében, Hamburgban.


Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség