Fidesz: Gyurcsány háromszorosára emelte a gáz árát

A DK elnöke 15-20 köbméternyi gázt ingyenessé tenne

Belföld
  • 2018.02.23. - 16:46

A Fidesz szerint Gyurcsány Ferenc háromszorosára emelte a gáz, duplájára az áram árát.

 A nagyobbik kormánypárt ezt arra reagálva közölte, hogy Gyurcsány Ferenc DK-elnök, volt kormányfő pénteki budapesti sajtótájékoztatóján azt mondta, pártja azt ígéri, hogy kormányra kerülve minden háztartás számára ingyenessé tesz havi két köbméter vizet, 15-20 köbméternyi gázt és 50 kilowattórányi áramot.
A Fidesz közleményében azt írta, ha Gyurcsány Ferencen múlna, akkor megint kiszolgáltatná a magyar családokat a külföldi energiaszolgáltatóknak és a rezsicsökkentést is eltörölné.

Reklám