Fidesz: A baloldal hazudik a kényszerbetelepítésről

„Magyarország és a magyar családok jövője a tét”

Belföld
  • 2016.08.26. - 19:53

 A Fidesz szerint a baloldal hazudik a „kényszerbetelepítésről”, és meg kéne mondania, hogy igent vagy nemet mondanak-e a betelepítésre.

A nagyobbik kormánypárt parlamenti frakciója ezt MSZP-s és DK-s nyilatkozatokra reagálva közölte az MTI-vel. Az MSZP szintén azzal vádolta meg a kormányt és a Fideszt, hogy hazudnak az embereknek, a DK pedig elfogadhatatlannak nevezte Orbán Viktor miniszterelnök V4-csúcson tett javaslatait.

A Fidesz reagálásában azt írta, a brüsszeli döntések túl nagy kockázatot jelentenek, mert „Magyarország és a magyar családok jövője a tét”. Orbán Viktor javaslatai erős, a határait megvédeni képes Európáról szólnak, legkevésbé sem egy olyan, bevándorlókkal teli Európáról, amit a brüsszeli döntéshozókkal egyetértve az MSZP és a DK akar - olvasható a kormánypárti közleményben.

Reklám