Férfi vízilabda világliga - Döntőben a magyar csapat

Märcz Tamás legénysége a japánokat győzte le 11-9-re

Sport
  • 2018.06.22. - 19:37

Japán legjobbjainak legyőzésével döntőbe jutott a magyar válogatott a Duna Arénában zajló férfi vízilabda világliga nyolccsapatos szuperfináléjában. Märcz Tamás szövetségi kapitány legénysége 11-9-re tudta legyűrni ázsiai riválisát a pénteki elődöntőben. 

Reklám