A magyar férfi kézilabda-válogatott 25-22-re kikapott a társházigazda dán csapattól szombaton az első középdöntős mérkőzésén a férfi kézilabda-világbajnokságon, így már biztosan nem juthat elődöntőbe.

Csapatunk így már biztosan nem juthat az elődöntőbe
A magyar férfi kézilabda-válogatott 25-22-re kikapott a társházigazda dán csapattól szombaton az első középdöntős mérkőzésén a férfi kézilabda-világbajnokságon, így már biztosan nem juthat elődöntőbe.

