Férfi kézilabda BL: A Szeged otthonában nyert először a Wisla Plock

A Szeged szurkolói mezlevétellel tiltakoztak

Sport
  • 2017.12.02. - 17:51

A MOL-Pick Szeged hazai pályán 25-24-re kikapott a lengyel Orlen Wisla Plock csapatától a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének tizedik fordulójában, szombaton.

szeged-wisla
a Szeged gólszerzői: Balogh Zs. 6, Bodó 5, Zsitnyikov 4, Bánhidi 3, Källman, Gaber 2-2, Sostaric, Thiagus Petrus 1-1
Reklám