A MOL-Pick Szeged hazai pályán 25-24-re kikapott a lengyel Orlen Wisla Plock csapatától a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének tizedik fordulójában, szombaton.

A Szeged szurkolói mezlevétellel tiltakoztak
A MOL-Pick Szeged hazai pályán 25-24-re kikapott a lengyel Orlen Wisla Plock csapatától a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének tizedik fordulójában, szombaton.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
