A katolikus egyházfő a Pápai Keleti Intézet valamint a Keleti Egyházak Kongregációja fenállásának századik évfordulóján a római Santa Maria Maggiore bazilikában mutatott be misét csütörtökön. A kongregációt XVI. Benedek pápa hozta létre 1917-ben.

Az egyházfő a római Santa Maria Maggiore bazilikában mutatott be misét
A katolikus egyházfő a Pápai Keleti Intézet valamint a Keleti Egyházak Kongregációja fenállásának századik évfordulóján a római Santa Maria Maggiore bazilikában mutatott be misét csütörtökön. A kongregációt XVI. Benedek pápa hozta létre 1917-ben.

