Az elmúlt két évben 104 tanműhely és tangazdaság létrejöttét támogatta a magyar kormány a Kárpát-medencében több mint 738 millió forint felhasználásával a 2015 a külhoni magyar szakképzés éve program keretében - mondta el a Miniszterelnökség nemzetpolitikáért felelős államtitkára tegnap Révkomáromban, ahol két műszaki szakképző intézmény berendezéseit adták át.




