Az idény félidejéhez érkezett Európa legnagyobb szabadtéri szórakozóhelye, a Budapest Park. Idén nyáron már fogadott több mint 200 000 látogatót, voltak itt teltházas bulik szép számmal, hazai és külföldi előadók koncertjei tették színessé a kínálatot eddig, de a java még csak ezután következik: csütörtökön érkezik Marilyn Manson jön, de ezen a nyáron még az idei év legnagyobb slágerének előadója, Luis Fonsi és a techno legenda, Paul Kalkbrenner is fellép a Parkban.

"A félidőnél eddig összesen 17 külföldi előadó koncertezett a Parkban: fellépett a Simple Plan, a Good Charlotte, a Foster The People, a Scooter, a Parov Stelar és Damian Marley, de még több, akár fesztiválok headlinerének is beillő produkció érkezik hozzánk" - mondta el keddi sajtótájékoztatóján Kólya Dániel, a Budapest Park ügyvezető igazgatója, aki emlékeztetett, hogy csütörtökönl Marilyin Manson lesz látható a színpadon, akinek a koncertjére már régen nem lehet jegyet venni, akkora volt az érdeklődés. "De itt lesz velünk még a nyár legforróbb slágerének előadója, Luis Fonsi, így élőben is táncolhatunk a Despacitóra augusztus 7-én, sz eptember 8-án pedig a berlini techno legendás producere, Paul Kalkbrenner live bulijával döngeti majd meg a hangfalakat. Rájuk még lehet jegyet kapni, de aki biztosra akar menni, nem árt, ha siet, a jegyek nagy része ugyanis már el is kelt" - mondta az igazgató.




