Fegyverrel rontott be a pályára a PAOK Szaloniki tulajdonosa

Ivan Szavvidisz a játékvezetőt akarta számon kérni egy meg nem adott gól miatt +VIDEÓ

Sport
  • 2018.03.12. - 11:20

Letartóztatási parancsot adtak ki Ivan Szavvidisz, a PAOK Szaloniki futballklub tulajdonosa ellen, aki vasárnap pisztollyal ment be a pályára az AEK Athén elleni bajnokin.

savvidis

Február végén is botrány tört ki a PAOK pályáján
A PAOK stadionjában előzőleg február 25-én tört ki botrány, amikor egy hazai szurkoló a kezdés előtt egy papírtekerccsel fejbe dobta Oscar Garciát, az Olimpiakosz edzőjét. A tettest másnap őrizetbe vették, a meccset nem játszották le, és 3-0-ás megállapított eredménnyel az Olimpiakosz kapta meg a három pontot.

Reklám