Egy illegálisan tartott pisztollyal és a hozzá tartózó nyolcvanhárom lőszerrel indult diszkóba egy tömörkényi férfi, de nem jutott messzire, a rendőrök őrizetbe vették - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap a távirati irodát.
A gyanúsított kihallgatásakor elismerte a terhére rótt bűncselekmények elkövetését. Ellene lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés, valamint ittas vezetés miatt indult eljárás, egyben kezdeményezték előzetes letartóztatását - tudata a szóvivő.



