Februárban érkezik az egészségügyi dolgozók előrehozott béremelése

A novemberre tervezett emelést a dolgozók már január elsejétől megkapják, február 20-án érkezik a pénz a számlákra

Belföld
  • 2018.02.13. - 18:14

Február 20-án érkezik az egészségügyi szakdolgozók előrehozott 8 százalékos illetményemelése – tudatta közleményében az Emberi Erőforrások Minisztériumának egészségügyi államtitkársága.

grafikon nem lead
Reklám