Tiszabő, az ország legszegényebb települése időről időre feltűnik a sajtóban: olvashattunk szocpolos csalássorozatról – amelynek okán az akkori képviselő-testületből egyszerre négyen ültek börtönben, köztük a polgármester – és egyéb bűncselekményekről, vagy arról, hogy az önkormányzati választás névjegyzékében a jelöltek beceneve is szerepelt, mivel a helyiek több mint felét Mágának hívják, és valahogyan meg kellett őket különböztetni egymástól.



