„A Médeiát tizenhét évvel ezelőtt már megrendeztem Oslóban, de akkor nem voltam vele megelégedve, kíváncsian várom, mit tudunk kihozni belőle a budapesti társulattal.”

Eirik Stubø, a Svéd Királyi Drámai Színház, a DRAMATEN igazgatója Euripidész-drámát rendez a Nemzeti Színház következő évadában, és mint lapunknak elmondta, lenyűgöző a MITEM programja.
„A Médeiát tizenhét évvel ezelőtt már megrendeztem Oslóban, de akkor nem voltam vele megelégedve, kíváncsian várom, mit tudunk kihozni belőle a budapesti társulattal.”

Az eurózónához való csatlakozás a fő téma
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul
