Európa mellett demonstráltak a csatlakozás évfordulóján

A Momentum a Hősök terére szervezett tüntetést május elsejére - A párt indul a jövő évi országgyűlési választásokon

Belföld
  • 2017.05.01. - 19:19

Európához tartozunk! jelmondattal demonstrálnak a Momentum Mozgalom szervezésében Budapesten hétfő este, Magyarország uniós csatlakozásának tizenharmadik évfordulóján.

1 / 4

A demonstráció végén a tüntetők nagy része szétszéledt, egy részük azonban először a közeli Lenday utcába a Fidesz-székházhoz vonult, majd röviddel később az Oktogonhoz vonultak, ahol a tér közepén megálltak és demonstrálnak. A rendőrség lezárta a forgalmat.

Reklám