A magyar küldöttség első aranyérmét nyerte a kilencedik versenynapon Tóth Tamás az S9-es sérültségi kategória 100 méteres hátúszó számának döntőjében. Az S5-ös sérültségi kategória 50 méteres hátúszó számában Vereczkei Zsolt harmadikként ért célba, míg a Krajnyák Zsuzsanna, Dani Gyöngyi, Hajmási Éva összeállítású női tőrcsapat második lett a magyar delegáció 18. érmét szerezve.




