Erdő Péter: Célunk, hogy egyre több templom legyen nyitva

„A legnagyobb tanúságtétel, ha látja rajtunk a világ, hogy mennyire szeretjük egymást”

Belföld
  • 2018.05.21. - 16:29

Az a célunk, hogy egyre több templom legyen nyitva napközben, lehetővé téve az imádkozást, szentségimádást - mondta Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek pünkösdhétfőn a máriaremetei kegytemplom kertjében tartott karizmák ünnepén.

erdő péter
Reklám